1354 Akvarell
Mikael Wetterström. Signerad, daterad 1991,30x40 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 23 mars 2020 -
2166 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
6006 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 12 mars 2018
3005 Akvarell
Wetterström, Stockholms inlopp, signerad. -22 28x43
Såld: 800 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
1072 Akvareller
3 st, Stockholmsmotiv Lindström/Borg/Wetterström
Såld: 400 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
7430 Akvarell
Wetterström, 1990, Stockholmsmotiv, 30x44
Såld: 450 kr
Såldes den 13 augusti 2012
2052 Akvareller
1 par, Alf Wetterström, 28x44
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 oktober 2003 -
4213 AKVARELL
Wetterström, Segelbåtar, 27x34
Såld: 200 kr
Såldes den 21 maj 2001