Föremål som liknar akvarell Wetterström

  • Träfflista
  • 1354 Akvarell
    Mikael Wetterström. Signerad, daterad 1991,30x40 cm
    Såld: 200 kr

    Såldes den 23 mars 2020
  • 2166 Akvareller
    Såld: 100 kr

    Såldes den 22 oktober 2018
  • 6006 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 mars 2018
  • 3005 Akvarell
    Wetterström, Stockholms inlopp, signerad. -22 28x43
    Såld: 800 kr

    Såldes den 21 augusti 2017
  • 1072 Akvareller
    3 st, Stockholmsmotiv Lindström/Borg/Wetterström
    Såld: 400 kr

    Såldes den 23 januari 2017
  • 7430 Akvarell
    Wetterström, 1990, Stockholmsmotiv, 30x44
    Såld: 450 kr

    Såldes den 13 augusti 2012